penzion Winter & Summer ***

Zvláštní a nadčasový penzion v centru Ždiar

Hodnocení hostů
 • Parkování
 • Stravování
 • WC na pokoji
 • Sociální zařízení na pokoji
 • TV
 • Venkovní posezení
 • Dětský koutek
 • Internet
 • Wellness služby
 • Masáže
 • Sauna
 • Vhodný pro rodiny s dětmi
Typ ubytování: Penzióny ***
Lokalita: Ždiar
Oblast: Ždiar
Orientační cena: 30.00 € - volnost a cenu můžete ihned ověřit ON-LINE
Min. počet osob: 1
Max. počet osob: 40

Popis

Parkování: Nestřežené, neplacené
Stravování: Možnost polopenze
WC na pokoji: WC na pokoji
Sociální zařízení na pokoji: Sociální zařízení na pokoji
TV: TV na pokoji
Venkovní posezení: Venkovní posezení
Dětský koutek: Dětský koutek
Internet: WIFI připojení v celém objektu
Wellness služby: Wellness centrum
Masáže: Masáže
Sauna: Sauna

Poloha

Penzion Winter & Summer se nachází v klidném prostředí v Ždiaru v Belianských Tatrách. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet a parkování zdarma a k tomu i restauraci s dětským koutkem, kde se podávají jídla české a mezinárodní kuchyně.
Relaxovat můžete v zahradě s terasou a dětským hřištěm. Celá oblast je plná historických a kulturních památek a termálních bazénů. Pěší turistika, lyžování a rafting na řece Dunajec patří v této oblasti mezi oblíbené aktivity.

UBYTOVÁNÍ

Resort nabízí elegantní suity a pokoje. Všechny ubytovací jednotky jsou zařízeny v kombinaci tradičních a moderních prvků. Jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, mají prostor k posezení a vlastní koupelnu.

STRAVOVÁNÍ

V restauraci se podávají bohaté snídaně a večeře formou bufetu. Pěkná terasa je ideálním místem, kde si můžete vychutnat drink a pokochat se výhledem na hory - a také na Vaše hrající si děti na dětském hřišti.

DALŠÍ SLUŽBY

- dětské hřiště,
- vířivka s mikromasáží
- sauna
Obchod s potravinami a autobusová zastávka jsou vzdáleny 30 metrů.
Lyžařská oblast Ždiar - Strednica se nachází 3 km od resortu.
Bikepark Bachledova je situován ve vzdálenosti 5 km.
Termální park Vrbov je vzdálený 30 km a park Aquacity Poprad se nachází 34 km od resortu Winter & Summer.

pěší túry
Ze Ždiar do Tatranské Lomnice (Ždiar - Monkova dolina - Kopské sedlo - Chata u Zeleného plesa - Skalnaté pleso - Tatranská Lomnica)
spolu: 9 hodin,
převýšení: 1192 m,
náročnost: náročná celodenní vysokohorská túra s namáhavými výstupy.
Také je možný sestup do Doliny Sedmi pramenů pod masiv Bujačieho vrchu na chatu Protěž (1290 m.n.m.), která je jedinou vysokohorskou chatou v Belianských Tatrách, se sestupem do Tatranské Kotliny.
Ze Ždiar do Osturne (Ždiar - Magurka - Osturnianské jezero - Osturňa - Strednica - Ždiar)
spolu: 7 hodin,
převýšení: 498 m,
náročnost: středně náročná celodenní túra s malým převýšením.
Obec Osturňa je "živým skanzenem" - památkovou rezerváckou lidové architektury.
Naučnou stezkou k Jezersko jezeru z Bachledovej doliny (Bachledová dolina - Malá palouky / vyhlídková věž / - Bukovina - Jezerské Jezero - Malá palouky - Bachledová)
spolu: 3 hodiny 45 minut,
převýšení: 362 m,
náročnost: nenáročná kratší túra, vhodná pro rodiny s dětmi a seniory.

Křížem krážem na kole
Ždiar - Osturňa - Spišské Hanušovce (délka: 28 km, převýšení: 323 m, povrch a náročnost: asfaltový zpevněný rekreačně - sportovní chodník po horském terénu is prudkým stoupáním.
Ždiar - Magurská sedlo (délka: 22 km, převýšení: 806 m, povrch a náročnost: náročná trasa s velkým převýšením většinou po nezpevněném povrchu.
Bike park Sun Bachledová - nabízí 4 trasy různé náročnosti. Oblíbí si ho hlavně milovníci sjezdové cyklistiky a adrenalinoví nadšenci.

Aktivity pro celou rodinu
Chodník v korunách stromů - objevte Tatry z korun stromů, rozhlédněte se po přírodě Tater, Pienin a Zamaguria z ptačí perspektivy. Na trase chodníku jsou rozmístěny naučné zastávky, které Vám odhalí zajímavosti z místní přírody, ukáží ničivou sílu počasí a seznámí Vás s krajinou kolem. O zábavu a adrenalin na chodníku není nouze. Vaším úkolem bude projít po překážkách s průhledem do prázdna, luštit úkoly, projít se po síti ve výšce 32 metrů na zemí a užít si zábavný jízdu 67 metrů dlouhý toboganom.Na chodníku jsou vítány děti, rodinky, kočárky i senioři. Chodník je v plné délce 1 234 metrů bezbariérový s bezpečným zábradlím. Psíci a kola mají na chodník vstup zakázán a jsou pro ně připraveny uzamykatelné voliéry před vstupem.
Vláček Maguráčik - je v provozu v letní turistické sezóně. Turistický vláček ocení zejména dětští návštěvníci, a zpestřuje prohlídku obce a okolí.
Adventure minigolf v Ždiaru - hřiště má 9 jamek a děti se při něm zároveň naučnou formou seznámí se zvířátky žijícími v tomto regionu.
Discgolf v Bachledovej údolí - 9 jamkové hřiště rozmístěny na sjezdovce Bachledka s panoramatickým výhledem na Belianské Tatry.
Rodinná zábava v SUN Bachledovej - bobová dráha, lanovka, naučná stezka, vyhlídková věž, dětský park. Pro milovníky folklorem a tradic
O životě, zvycích a bydlení Ždiaranov je možné se dozvědět v místním muzeu Ždiarsky dům. Vedle zajímavém výkladu mají návštěvníci možnost zažít Ždiarsky svatbu a obléci se do kroje. Doprovodnou akcou může být i jízda na koňském spřežení. Oficiální galerie Belianských Tater kde kromě fotografii různých formátů najdete i olejomalby Belianských Tater, suvenýry a informační materiály okolních atrakcí.

Ceny a rezervace

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153