Mountain Resort Chalets ***

Slovenská krása pro náročné

Hodnocení hostů
 • Parkování
 • Stravování
 • WC na pokoji
 • Sociální zařízení na pokoji
 • TV
 • Venkovní posezení
 • Dětský koutek
 • Internet
 • Wellness služby
 • Sauna
 • Vhodný pro rodiny s dětmi
Typ ubytování: Chaty ***
Lokalita: Ždiar
Oblast: Ždiar
Orientační cena: 42.00 € - volnost a cenu vám ještě DNES ověříme
Min. počet osob: 2
Max. počet osob: 8

Popis

Parkování: Nestřežené, neplacené
Stravování: K dispozici vybavená kuchyň
WC na pokoji: WC na pokoji
Sociální zařízení na pokoji: Sociální zařízení na pokoji
TV: TV na pokoji
Venkovní posezení: Venkovní posezení
Dětský koutek: Dětský koutek
Internet: WIFI připojení v celém objektu
Wellness služby: Vířivka
Sauna: Sauna

Poloha

Chaty se nacházejí v podtatranské obci Ždiar v krásné přírodní scenérii Belianských Tater, které Vám nedovolí zapomenout na prožité chvíle.
Chaty Mountain resort je nový komplex čtyř chat situován v tichém prostředí obce Ždiar, daleko od hlučné komunikace. V celém areálu se nachází mnoho zeleně , která vytváří dokonalé místo pro relaxaci a odpočinek. Jde o inovativní model ubytování, který na Slovensku poptává stále více klientů.
V zimě můžete přímo z chat vykročit v lyžařkách ke sjezdovkám (Skicentrum Strachan a Skicentrum Strednica), které se nacházejí v těsné blízkosti. Mountain resort má atraktivní polohu i pro turisty, odkud v létě můžete vyrazit k turistickým cílem v Belianských Tatrách, které jsou považovány za nejkrásnější a přírodně nejbohatší část Tater.

Ubytování

Chaty Mountain resort jsou luxusně zařízené, ideální pro klienty, kteří oceňují kvalitu, soukromí a příjemné klidné prostředí. Tyto dvoupodlažní chaty s rozlohou 195 m2 jsou vhodné pro 4 dospělé osoby a 4 děti.
Každá chata má k dispozici dvě parkovací místa, přímo u chaty. Pro ty, kteří nemohou zůstat bez kontaktu se světem, je k dispozici WiFi připojení. Optimální teplotu podlahového vytápění si hosté regulují sami pomocí pokojového termostatu.

STRAVOVÁNÍ

V chatě se nachází kuchyň, kde je možné si připravit jednodušší jídla.
Vybavení: americká lednice s mrazničkou, sklokeramická deska, vestavěná trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar Tonino Lamborghini (kávové tobolky v prodeji na recepci), myčka nádobí + tablety do myčky, kuchyňské nádobí nezbytný na kuchyňský servis, jídelní set pro 8 osob.
Pro ty, kteří si chtějí během své dovolené vychutnat skvělé jídlo bez vaření, doporučujeme doobjednat snídaně a večeře v nedalekém penzionu Mountain resort River (cca 100 m).

Další služby

Během Vašeho pobytu se můžete zrelaxovat ve Vaší soukromé finské sauně či ve vířivce přímo na terase chaty (k dispozici od 15.6.-30.9., za příplatek).

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153