Zamkovského chata

Hodnocení hostů
  • Stravování
  • Venkovní posezení
  • Dětský koutek
Typ ubytování: Vysokohorské chaty
Lokalita: Malá Studená dolina
Oblast: Vysokohorská oblast
Orientační cena: 15.00 € - volnost a cenu vám ještě DNES ověříme
Min. počet osob: 1
Max. počet osob: 28

Popis

Stravování: Možnost polopenze
Venkovní posezení: Venkovní posezení
Dětský koutek: Dětský koutek

Poloha

Zamkovského chata se nachází ve Vysokých Tatrách v Malé Studené dolině v nadmořské výšce 1475m n.m. Je to nejníže položená vysokohorská chata vzdálena asi hodinu pěší túry z Hrebienka po červené značce směr Skalnaté Pleso.

Popis

Zamkovského chata je otevřena celoročně, pro kolemjdoucí turisty poskytuje nejen občerstvení, ale i nocleh. V každé minutě v roce a v každé situaci je na chatě přítomen personál, který je připraven Vám poskytnout potřebné útočiště i pomoc.

Ubytování

Zamkovského chata disponuje 23 lůžky a 2 přistýlkami. Uspořádání pokojů je následující: 3 x 4-lůžkový pokoj, 1x 5-lůžkový pokoj a 3 x 2-lůžkový pokoj. V pokojích se nacházejí patrové postele, WC a sprchy s teplou vodou jsou na chodbě. V případě špatného počasí je možné přespat i nouzově na půdě ve vlastním spacáku.

Stravování

Na chatě je možnost plné penze. Z jídel si pochutnáte na zelné, čočková, zda česnekové polévce, do stálé nabídky patří maďarský a segedínský guláš, klobása, pařené buchty, ale i slovenské speciality jako noky, brynzové pirohy a jiné. Všechna jídla pro Vás s láskou připravují profesionální nosiči-kuchaři, kteří všechny potřebné suroviny vynášejí na chatu na hřbetech.

Další služby

- dětský koutek,
- letní terasa.

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

V měsíci DUBEN jsme hráli o pobyt pro dva!

Každý měsíc hrajeme o pobyt v Tatrách ... tento měsíc šlo o pobyt pro dvě osoby v luxusním hotelu Horizont *** - šťastným výhercem se stala paní Magdaléna S. - gratulujeme! SLEDUJTE nás i vy, protože brzy soutěžíme opět :)

Víc

Newsletter

Zde se můžete zaregistrovat pro náš e-mailový občasník s novinkami z Vysokých Tater:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Švábovce
IČO 46569782, DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Švábovce
IČO 53051939 , DIČ 2121250153