Hotel Montfort ****

Hodnocení hostů
 • Parkování
 • Stravování
 • Ubytování se psem
 • WC na pokoji
 • Sociální zařízení na pokoji
 • TV
 • Venkovní posezení
 • Dětský koutek
 • Internet
 • Kongresové prostory
 • Bazén
 • Wellness služby
 • Masáže
 • Sauna
 • Fitness
 • Bowling
 • Billiard
 • Bar
 • Wellness hotel
 • Vhodný pro rodiny s dětmi
Typ ubytování: Hotely ****
Lokalita: Tatranská Javorina
Oblast: Podtatranské obce
Orientační cena: 50.00 € - volnost a cenu vám ještě DNES ověříme
Min. počet osob: 0
Max. počet osob: 150

Popis

Parkování: Nestřežené, neplacené
Stravování: Restaurace
Ubytování se psem: Ubytování se psem za poplatek
WC na pokoji: WC na pokoji
Sociální zařízení na pokoji: Sociální zařízení na pokoji
TV: TV na pokoji
Venkovní posezení: Venkovní posezení
Dětský koutek: Dětský koutek
Internet: WIFI připojení v celém objektu
Kongresové prostory: Kongresové prostory
Bazén: Vnitřní bazén
Wellness služby: Wellness centrum
Masáže: Masáže
Sauna: Sauna
Fitness: Fitness-centrum
Bowling: Bowling
Billiard: Billiard
Bar: Bar

Poloha

Hotel se nachází v obci Tatranská Javorina u hranic s Polskem. Od Ždiar je Tatranská Javorina vzdálena 11 kilometrů a od hraničního přechodu do Polska 2 km.

POPIS

Hotel Montfort a jeho poloha poskytují záruku, že nebudete nikým a ničím rušeni. Žádné betonové plochy, žádný ruch velkoměst, žádní početní turisté - jen Vy a Vaše rodina či přátelé.
Při vstupu do hotelu Vás přivítá netradiční, přímo ohromující oblouková vstupní hala s vysokým prosklením, ze které se naskýtá nádherný výhled na protilehlý Muráň a Nový vrch.
Tento hotel byl kdysi výhradně navštěvovaný jen představiteli vládní špičky. Už od samého počátku se radil mezi architektonické skvosty.
Netradiční poloobloukový stavba, interiér s krásnými křišťálovými lustry a dřevořezbou, různé salónky, pamatující nejedno jednání politických představitelů, které v 20. století měli svůj vliv na historii Slovenska. V hotelu se podepisovali různé významné politické dohody.

UBYTOVÁNÍ

Při vstupu do hotelu vás přivítá netradiční, přímo ohromující oblouková vstupní hala s vysokým prosklením, ze které se naskýtá nádherný výhled na protilehlý Muráň a Nový vrch. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových pokojích nebo v apartmánech.

Dvoulůžkový pokoj - vana nebo sprchový kout, WC, vysoušeč vlasů, TV + SAT, telefon, wifi, minibar, župan, pantofle, možná přistýlka (na vyžádání).

Třílůžkový pokoj - vana, WC, vysoušeč vlasů, TV + SAT, telefon, wifi, minibar, župan, pantofle, možná přistýlka (na vyžádání).

Rodinný pokoj - 2 samostatné dvoulůžkové pokoje (se samostatným vchodem) propojené spojovacími dveřmi, vana nebo sprchový kout, WC, vysoušeč vlasů, TV + SAT, telefon, wifi, minibar, župan, pantofle, možná přistýlka (na vyžádání).

Apartmán Muráň - balkon s výhledem na Muráň, 2 samostatné ložnicové části, obývací část, vana, WC, vysoušeč vlasů, TV + SAT, telefon, wifi, minibar, župan, pantofle, kávový a čajový servis, možná přistýlka (na vyžádání).

Apartmán Honeymoon - romantické uvítací překvapení, balkon s výhledem na Muráň, samostatná ložnicová a obývací část, vana, WC, vysoušeč vlasů, TV + SAT, telefon, wifi, minibar, župan, pantofle, kávový a čajový servis, možná přistýlka (na vyžádání ).

Apartmán Hohenlohe - balkon s výhledem na Muráň, samostatná ložnicová a obývací část, vana, WC, vysoušeč vlasů, TV + SAT, telefon, wifi, internet, minibar, župan, pantofle, kávový a čajový servis, možná přistýlka (na vyžádání).

STRAVOVÁNÍ

Stravování je zajištěno ve stylové restauraci, která nabízí bohatý výběr gastronomických specialit místní a mezinárodní kuchyně, ale i dietní jídla. O klienty se postará zkušený tým kuchařů a lahodí jakýmkoli chutím. V hotelu se nachází také kavárna, denní bar a tzv. Slovenská pokoj s folklorními dekoracemi, krbem a nabídkou tradiční české kuchyně a grilovaných specialit.
Hosté, kteří mají objednanou polopenzi, si ji vychutnají formou výběru z krásných bufetových stolů.

Wellness

K tomu správnému pobytu na horách, tak k oddechu po fyzické a psychické stránce, patří i relax ve wellness-e. Ať už upřednostňujete vůni a teplo saun nebo rozmazlování těla různými masážemi, ve wellness centru hotelu Montfort **** je Vám k dispozici obojí.
Čeká na Vás:
Relaxační bazén s protiproudem
dětský bazén
Solná parní sauna
Finská sauna
Bylinková parní sauna
Eukalyptová parní sauna
Květová parní sauna
infrasauna
Vířivka

DALŠÍ SLUŽBY

Hotel nabízí prostory vhodné pro tyto druhy firemních akcí: školení, teambuildingy, konference nebo jiné firemní akce - Kino (100 lidí), Velký modrý salonek (50 Lude), Malý modrý salonek (25 lidí), Červený salonek (50 lidí), Slovenská pokoj (50 lidí).
Na zpestření pobytu a posílení sportovního ducha vám hotel Montfort nabízí široké spektrum sportovních aktivit, jako například bowling, fitness, squash a mnohé jiné.

Mám zájem

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153