Penzión Palušák

Hodnocení hostů
 • Parkování
 • Stravování
 • Ubytování se psem
 • WC na pokoji
 • Sociální zařízení na pokoji
 • TV
 • Venkovní posezení
 • Internet
 • Kongresové prostory
 • Bar
 • Půjčovna sportovních potřeb
Typ ubytování: Penzióny
Lokalita: Stará Lesná
Oblast: Podtatranské obce
Orientační cena: 20.00 € - volnost a cenu vám ještě DNES ověříme
Min. počet osob: 1
Max. počet osob: 40

Popis

Parkování: Střežené, neplacené
Stravování: Možnost plné penze
Ubytování se psem: Ubytování se psem za poplatek
WC na pokoji: WC na pokoji
Sociální zařízení na pokoji: Sociální zařízení na pokoji
TV: TV na pokoji
Venkovní posezení: Venkovní posezení
Internet: WIFI připojení v celém objektu
Kongresové prostory: Kongresové prostory
Bar: Bar
Půjčovna sportovních potřeb: Půjčovna sportovních potřeb

Poloha

Útulný penzion Palušák je vybudován na úpatí Vysokých Tater, situovaný v malebném prostředí Tatranského národního parku v podtatranské obci Stará Lesná s nadmořskou výškou 780 m.

Popis

Náš penzion dýchající rodinnou atmosférou a přívětivostí personálu s lehce dostupným centrem Vysokých Tater Vám nabídne překrásný výhled na panorama tatranských štítů. Penzion Palušák je vhodný pro páry, rodiny s dětmi, skupinové pobyty, ale také pro vzdělávání a pracovní setkání.

Ubytování

Penzion disponuje dvoulůžkovými a třílůžkovými pokoji ale také nově zrekonstruovaný Apartmán se třemi ložnicemi pro 5-6 osob a kuchyňkami. V penzionu si přijdou na své i větší skupinky které si spolu posedí ve společenské místnosti u krbu.
Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a mají koupelnu. Některé mají dřevem obložené stropy. Hosté mohou relaxovat v prostoru na posezení.

Stravování

Stylová nekuřácká restaurace v penzionu Palušák nabízí příjemné posezení a patří v Staré Lesné k často vyhledávaným adresám.
V restaurací připravujeme široký sortiment masitých i bezmasých jídel, jakož i různé druhy italských těstovin a pizz. Zajímavá je i nabídka kvalitních vín nejlepších Slovenská výrobců. Nabízíme možnost pořádání svateb, oslav, večírků a posezení. Ceny připravujeme každému individuálně v závislostí od požadavků ...

Kapacita restaurace je 45 osob v běžném provozu, ale při větších oslavách, svatbách, kde je potřebný i taneční parket, Vám umíme připravit velkou sál s kapacitou do 100 osob a tanečním parketem. Pokud oslavujete raději na čerstvém vzduchu u grilu, máme pro vás připraven zahradní altán s kapacitou do 42 osob kde vám umíme poskytnout grilované menu a děti mají k dispozici velkou zahradu s houpačkou a trampolínou.

Další služby

Ubytování nabízí slevy na skipasy do lyžařských středisek Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso. Na místě je dostupné bezplatné soukromé parkoviště.

Mám zájem

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153