Hotel Satel ***

Výborná poloha, krásné pokoje

Hodnocení hostů
 • Parkování
 • Stravování
 • WC na pokoji
 • Sociální zařízení na pokoji
 • TV
 • Venkovní posezení
 • Dětský koutek
 • Internet
 • Kongresové prostory
 • Fitness
 • Tenis
 • Bar
 • Vhodný pro rodiny s dětmi
Typ ubytování: Hotely ***
Lokalita: Poprad
Oblast: Okolí Tater
Orientační cena: 25.00 € - volnost a cenu vám ještě DNES ověříme
Min. počet osob: 1
Max. počet osob: 250

Popis

Parkování: Nestřežené, placené
Stravování: Možnost polopenze
WC na pokoji: WC na pokoji
Sociální zařízení na pokoji: Sociální zařízení na pokoji
TV: TV na pokoji
Venkovní posezení: Venkovní posezení
Dětský koutek: Dětský koutek
Internet: WIFI připojení v celém objektu
Kongresové prostory: Kongresové prostory
Fitness: Fitness-centrum
Tenis: Krytá tenisová hala
Bar: Bar

Poloha

Centrum a nákupní centrum Forum se nacházejí jen 5 minut chůze od hotelu. Do známého vodního parku AquaCity, nákupního centra MAX s bowlingem a sportovní haly Poprad Arena se dostanete pěšky za necelých 10 minut. Hokejový a fotbalový stadion je od ubytování vzdálen 15 minut chůze a železniční a autobusové nádraží se nacházejí 5 minut chůze.

UBYTOVÁNÍ

Kapacita hotelu je 250 pevných lůžek. Hotel poskytuje 3 typy pokojů: 2 - lůžkové, 3 - lůžkové a rodinné pokoje. Ubytování v pokojích po částečné rekonstrukci nabízí moderní standard ubytování s novým nábytkem, LED TV a pohodlným antialergickým matrací. Hotel SATEL *** v Popradu nabízí i rodinné pokoje před rekonstrukcí se dvěma propojenými pokoji vhodné pro pobyt s dětmi a prostorné apartmány. Z balkonů pokojů na vyšších patrech si vychutnáte výhled na Vysoké Tatry a Gerlachovský štít.

Deti do 3 rokov (vrátane) majú v hoteli SATEL*** ubytovanie zdarma, bez nároku na služby.

STRAVOVÁNÍ

Hotel nabízí jídla české a mezinárodní kuchyně, výběr z Jídelní lístek, kulinářské speciality, denní výběr z moučníků, dezertů, dětský koutek. Pro gurmány nabízíme výběr kvalitních vín slovenské produkce.

DALŠÍ SLUŽBY

Hosté mohou využívat bezplatné WIFI připojení, které je dostupné ve všech pokojích hotelu. K dispozici je venkovní parkoviště. V hotelu najdou hosté trezor na recepci, úschovnu zavazadel či místnost pro kola.

Hotel SATEL *** v Popradu nabízí až 6 konferenčních místností. Kapacita největší konferenční místnosti je 300 hostů. V těsné blízkosti hotelu se nachází Městský úřad Poprad, kde je možnost v případě potřeby využít zasedací místnost s kapacitou až pro 400 osob + velké prostory před zasedání.

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153