Hotel Pošta ****

Nejlepší místo v Jasné

Hodnocení hostů
 • Parkování
 • Stravování
 • Ubytování se psem
 • WC na pokoji
 • Sociální zařízení na pokoji
 • TV
 • Venkovní posezení
 • Dětský koutek
 • Bezbariérové zařízení
 • Internet
 • Kongresové prostory
 • Bazén
 • Wellness služby
 • Masáže
 • Sauna
 • Fitness
 • Wellness hotel
Typ ubytování: Hotely ****
Lokalita: Chopok - Jasná
Oblast: Nízké Tatry
Orientační cena: 70.00 € - volnost a cenu můžete ihned ověřit ON-LINE
Min. počet osob: 2
Max. počet osob: 100

Popis

Parkování: Nestřežené, neplacené
Stravování: Restaurace
Ubytování se psem: Ubytování se psem za poplatek
WC na pokoji: WC na pokoji
Sociální zařízení na pokoji: Sociální zařízení na pokoji
TV: TV na pokoji
Venkovní posezení: Venkovní posezení
Dětský koutek: Dětský koutek
Bezbariérové zařízení: Bezbariérové zařízení
Internet: WIFI připojení v celém objektu
Kongresové prostory: Kongresové prostory
Bazén: Vnitřní bazén
Wellness služby: Wellness centrum
Masáže: Masáže
Sauna: Sauna
Fitness: Fitness-centrum

Poloha

Tento nově otevřený hotel se nachází přímo v centru lyžařského areálu Jasná, jen několik metrů od lanovky Chopok. Díky centrální poloze hotelu v srdci lyžařského areálu Jasná si můžete užít lyžování a mnoho dalších zimních sportů, v létě jsou k dispozici turistické a cyklistické stezky.
Nápaditá architektura hotelu v nadmořské výšce 1 117 m n. m., podtržená panoramatem hor, přináší dokonalou harmonii s okolní přírodou. Neobvyklý interiér s avantgardním stylem a rozmanitostí použitých materiálů je svátkem pro milovníky "jinakosti".

Ubytování

Hotel se skládá z 24 pokojů a 8 apartmánů s moderním nábytkem a výhledem na hory. K dispozici je vám také výběr z polštářového menu. Pokoje mají černé závěsy, aby si hosté mohli dosyta pospat.
Pošta nabízí ubytování s wellness centrem, restauraci a bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Architektura hotelu je inspirována horskou panoramatem a interiér je zařízen z různých materiálů a má neobvyklé prvky.

Stravování

V restauraci hotelu Pošta**** - Angus se podává bohatá snídaně z místních produktů. Během dne si můžete pochutnat na různých steacích, salátech a polévkách.
Atmosféru restaurace dotváří nápaditý interiér s dominantním krbem, masivním dřevěným nábytkem a designovými prvky. Nejenže vás hotelová restaurace potěší dokonale připraveným a naservírovaným jídlem, ale v kombinaci s okolním prostorem si každé jídlo a pití vychutnáte dvojnásob.

 

Wellness

 

Hotelové wellness centrum je připraveno pro vaši absolutní relaxaci. Odpočinek najdete ve vnitřním masážním bazénu, v saunách nebo v relaxační zóně. Pokud máte chuť na trochu horského vzduchu, je k dispozici také venkovní vířivka. Během saunování jistě uvítáte možnost ochlazení v bazénu, vodu pro hydrataci a čerstvé ovoce.

Nejlepší lyžařské středisko na Slovensku
Středisko Jasná se nachází v Národním parku Nízké Tatry a je největším lyžařským střediskem ve střední a východní Evropě s vynikajícími podmínkami pro zimní sporty na severní a jižní straně Chopku (2 024 m).
Jasná nabízí 50 km sjezdovek, z nichž většinu tvoří dlouhé sportovní tratě, 12 freeridových zón, snowpark, bohatý aprés ski program, nejmodernější infrastrukturu lanovek a sedačkových lanovek.
Najdete zde komplexní služby včetně ubytování v luxusních hotelech a apartmánech v alpském stylu, kvalitní gastronomii, sportovní obchody, půjčovny a servis lyžařského vybavení - horské středisko s více než 50 km sjezdovek - 23 lanovek a vleků - více než 36,5 km zasněžovaných sjezdovek.

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

TATRY jsou stále otevřené pro všechny zodpovědné:)

Pobyt v Tatrách je to nejlepší pro vaše zdraví...
Dopřejte si i v těchto obtížných podmínkách. Přehled aktuálně platných opatření najdete níže.
Těšíme se na vás...

Víc

Newsletter

Zde se můžete zaregistrovat pro náš e-mailový občasník s novinkami z Vysokých Tater:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Švábovce
IČO 46569782, DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Švábovce
IČO 53051939 , DIČ 2121250153