Hotel Ostredok ***

Hodnocení hostů
 • Parkování
 • Stravování
 • Ubytování se psem
 • WC na pokoji
 • Sociální zařízení na pokoji
 • TV
 • Venkovní posezení
 • Dětský koutek
 • Internet
 • Wellness služby
 • Masáže
 • Sauna
 • Fitness
 • Půjčovna sportovních potřeb
 • Wellness hotel
 • Vhodný pro rodiny s dětmi
Typ ubytování: Hotely ***
Lokalita: Chopok - Jasná
Oblast: Nízké Tatry
Orientační cena: 45.00 € - volnost a cenu vám ještě DNES ověříme
Min. počet osob: 1
Max. počet osob: 98

Popis

Parkování: Nestřežené, neplacené
Stravování: Snídaně
Ubytování se psem: Ubytování se psem za poplatek
WC na pokoji: WC na pokoji
Sociální zařízení na pokoji: Sociální zařízení na pokoji
TV: TV na pokoji
Venkovní posezení: Venkovní posezení
Dětský koutek: Dětský koutek
Internet: WIFI připojení v celém objektu
Wellness služby: Vířivka
Masáže: Masáže
Sauna: Sauna
Fitness: Fitness-centrum
Půjčovna sportovních potřeb: Půjčovna sportovních potřeb

Popis

Hotel Ostredok se nachází na klidném zalesněném místě v Národním parku Nízké Tatry , jen 50 metrů od lyžařského střediska Jasná. Součástí hotelu je moderní restaurace s výhledem na Chopok, která podává jídla italské kuchyně. K dispozici jsou různé typy saun. Hosté mohou využívat Wi-Fi připojení zdarma.

ubytování

Všechny stylové pokoje mají podlahy z tvrdého dřeva, jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou a mají vlastní koupelnu . V některých typech pokojů se nachází i kuchyňka. Celková kapacita hotelu je 98 lůžek a možnosti přistýlek.

stravování

Stravování je formou polopenze podávané v restauraci s nádherným výhledem na Chopok.
Provozní doba restaurace: 7:30 - 00:00
Snídaně: 7:30 - 10:00
Večeře: 18:00 - 20:00

wellness

Parní sauna s teplotou 45 - 55 ° C a vlhkostí vzduchu. Působí preventivně proti oslabení organismu, nemocem, podporuje celkové zotavení těla, uvolňuje a prospívá kráse.
Finská sauna s teplotou 85 - 100 ° C je výborná pro prevenci a imunitu organismu. Pocením se z těla vyplavují všechny toxiny a následně ochlazování zlepšuje naši imunitu.
Infrasauna je určena pro léčebné procedury a je vhodná pro osoby špatně snášející vysokou teplotu. Hloubkové teplo stimuluje svaly a orgány, následkem čehož je zapříčiněno silné pocení.
Vířivka má díky jemné masáži senzitivní účinek, uvolňuje svalový tonus a psychické napětí. Využívá se při onemocněních pohybového aparátu, ke zlepšení prokrvení končetin, hojení jizev a při nespavosti.
Klasická masáž (cca 25 nebo 50 min): na zlepšení cirkulace kyslíku do tělesných tkání.
Relaxační masáž (cca 25 nebo 50 min): jde o specifickou masáž, jejímž hlavním úkolem je odstranění bolesti a ztuhlého krku, bolesti hlavy a páteře.
Sportovní masáž (cca 20 min): je nejvíce podobná klasické masáži. Rozdíl je však v sledu, rytmu a intenzitě provádění masážních hmatů. Cílem sportovní masáže je dopomoci k podání maximálního výkonu, a také urychlit regeneraci organismu po výkonu.
Reflexní masáž (cca 25 min): je forma speciální reflexní terapie, při níž se léčebný zásah provádí především cestou nervových spojů a zakončení v oblasti zvolených reflexních oblouků.

Další služby

K dispozici je dětské hřiště . Lyžařské a snowboardové školy jsou jen 50 metrů od hotelu. V okolí je množství příležitostí pro běžecké lyžování a pěší turistiku.
Demänovská jeskyně je vzdálena jen 3 km od hotelu. Do Liptovského Mikuláše je to 15 km a do vodního parku Tatralandia 17 km. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště . Nechybí ani dětský koutek s X-Boxem a jinými hrami.

Mám zájem

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153