Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica ***

Hodnocení hostů
 • Parkování
 • Stravování
 • WC na pokoji
 • Sociální zařízení na pokoji
 • TV
 • Venkovní posezení
 • Dětský koutek
 • Bezbariérové zařízení
 • Internet
 • Kongresové prostory
 • Bazén
 • Wellness služby
 • Masáže
 • Sauna
 • Billiard
 • Bar
 • Půjčovna sportovních potřeb
 • Vhodný pro rodiny s dětmi
Typ ubytování: Hotely ***
Lokalita: Tatranská Lomnica
Oblast: Centrum Vysokých Tater
Orientační cena: 60.00 € - volnost a cenu můžete ihned ověřit ON-LINE
Min. počet osob: 1
Max. počet osob: 259

Popis

Parkování: Střežené, neplacené
Stravování: Možnost polopenze
WC na pokoji: WC na pokoji
Sociální zařízení na pokoji: Sociální zařízení na pokoji
TV: TV na pokoji
Venkovní posezení: Venkovní posezení
Dětský koutek: Dětský koutek
Bezbariérové zařízení: Bezbariérové zařízení
Internet: WIFI připojení v celém objektu
Kongresové prostory: Kongresové prostory
Bazén: Vnitřní bazén
Wellness služby: Wellness centrum
Masáže: Masáže
Sauna: Sauna
Billiard: Billiard
Bar: Bar
Půjčovna sportovních potřeb: Půjčovna sportovních potřeb

popis

HOTEL SLOVAN *** Tatranská Lomnica je hotelem se srdcem už od roku 1972. Nachází se v samém srdci Vysokých Tater, vyzařuje neopakovatelnou atmosféru přátelské a rodinné pohody. Hotel nabízí svým klientům tři zcela nové patra s nádherným výhledem na Lomnický štít. Celkově 120 hotelových pokojů na šesti podlažích je po úplné a kompletní rekonstrukci.

HOTEL je skvělým místem pro rodiny i pro firmy. Nabízí pohodlné a velmi útulné ubytování, výbornou kuchyni, relaxační wellness a pět konferenčních místností.

UBYTOVÁNÍ

Ve všech pokojích jsou moderně zařízené koupelny s vanou nebo sprchovým koutem v barevném odstínu celého patra, samozřejmostí je LCD TV-SAT a telefon. Nadčasovým nábytkem s důrazem na čistotu linií a řemeslné provedení jsou zařízeny všechny pokoje.

STRAVOVÁNÍ

Restaurace s kapacitou 300 hostů. Kavárna a denní bar s kapacitou 120 hostů. Snídaně a večeře formou bufetu.

TYPY IZIEB

Pokoj CLASSIC 1 lůžkový
Pokoj CLASSIC 1 lůžkový je pohodlná pokoj, která má 1 pevné lůžko. Koupelna s WC má sprchu. Pokoj může mít balkon. Pokoj je nekuřácká.
Pokoj CLASSIC 2 lůžkový
Pokoj CLASSIC 2 lůžkový je pohodlná pokoj pro 2 osoby. V pokoji se nacházejí 2 pevná lůžka. Na některých pokojích je možné lůžka oddělit. Koupelna s WC má sprchu nebo vanu. Pokoj může mít balkon. Pokoj je nekuřácká.
Pokoj CLASSIC 2 + přistýlka
Pokoj CLASSIC 2 + přistýlka je rodinná prísteľkové pokoj. V ložnici se nacházejí 2 pevná lůžka. Na pokoj lze umístit 1 dětskou přistýlku nebo 1 postýlku. Koupelna s WC má sprchu nebo vanu. Pokoj nemá balkon. Pokoj je nekuřácká.
Pokoj CLASSIC Family 2 + 1
Pokoj CLASSIC Family je pohodlná rodinný pokoj, má 3 pevná lůžka a 2 samostatné ložnice, které jsou propojeny spojovacími dveřmi. Na některé pokoje tohoto typu lze na vyžádání umístit jednu dětskou postýlku. Koupelna s WC má sprchu nebo vanu. Jeden z pokojů má většinou balkon. Pokoj je nekuřácká. Některé pokoje tohoto typu mají dvě koupelny, na tyto pokoje nelze umístit dětskou postýlku.
Pokoj CLASSIC Family 2 + 2
Pokoj CLASSIC Family je pohodlná rodinný pokoj, má 4 pevná lůžka a 2 samostatné ložnice, které jsou propojeny spojovacími dveřmi. Každá ložnice má samostatný vchod a koupelnu s WC a sprchou nebo vanou. Jeden z pokojů může mít balkon. Pokoj je nekuřácká.
Pokoj CLASSIC Family 2 + 2 + 1
Pokoj CLASSIC Family je pohodlná rodinný pokoj, má 4 pevná lůžka a 2 samostatné ložnice, které jsou propojeny spojovacími dveřmi. Každá ložnice má samostatný vchod a koupelnu s WC a sprchou nebo vanou. Jeden z pokojů může mít balkon. Pokoj je nekuřácká. Na pokoj lze umístit 1 dětskou přistýlku nebo 1 dětskou postýlku.
Pokoj PLUS 1 lůžkový
Stylová pokoj pro 1 osobu s prostornou ložnicí. Velká koupelna s WC má sprchu. Pokoje jsou situovány na 4. a 5. patře v barevném konceptu Zima a Den, některé s magickým výhledem na Lomnický štít. Některé pokoje mají balkon. Pokoj je nekuřácká.
Pokoj PLUS 2 lůžkový
Stylová pokoj pro 2 osoby s prostornou ložnicí s manželskou postelí. Velká koupelna s WC má vanu. Pokoje se nacházejí na 4. a 5. patře, některé mají balkon s posezením a výhledem na štíty. Útulnou atmosféru umocňují stylové, velkoplošné tapety s tatranskými přírodními motivy. Pokoj je nekuřácká.
Pokoj PLUS KING SIZE
Spěte královsky! Pokoj PLUS KING SIZE je tu pro Váš pohodlný spánek a pohodlí. Je to stylová pokoj pro 2 osoby s prostornou ložnicí, má velkou koupelnu s WC a vanou. V pokoji se nachází pohodlná KING SIZE postel s rozměrem lůžka 200 x 220 cm. Špičkové matrace jsou doplněny exkluzivním Toper. Na pokoj lze ubytovat jedno dítě do 5,99 r. na lůžko rodiče. Barevné provedení pokojů je v ročním období zima a den s magickými fototapeta s tatranskými motivy. Pokoj je vybaven balkonem s posezením a výhledem na štíty. Pokoje se nacházejí na 4. a 5. pochodí hotelu. Pokoje jsou nekuřácké.
Pokoj PLUS Family
Pokoj PLUS Family, stylová pokoj pro 2 osoby s prostornou ložnicí. Velká koupelna s WC má vanu. V pokoji se nachází pohodlný gauč, kde je možné ubytovat 1 - 2 děti. Barevné provedení pokojů v ročním období zima a den s magickými fototapeta s tatranskými motivy. Pokoj je nekuřácká.
Bezbariérový pokoj PLUS
Bezbariérový pokoj PLUS je pokoj pro maximálně 4 osoby s prostornou ložnicí zohledňující speciální potřeby hostů se zdravotním omezením. Velká bezbariérová koupelna s WC má bezbariérovou sprchu. Barevné provedení pokojů v ročním období zima s magickými fototapeta tatranské zimy. Pokoj je nekuřácká.
Pokoj APARTMÁN 2 + 2 Family
Pokoj Apartmán Family je stylový apartmán pro 2 dospělé osoby a maximálně 2 děti. Skládá se z prostorného obývacího pokoje s rohovým gaučem s možností rozložení pohodlného lůžka pro 1-2 děti s WC a z 2-lůžkového pokoje s manželským lůžkem s přechodem do koupelny s vanou a WC. Pokoj se nachází na 5. patře s jedinečným výhledem na Lomnický štít, šťavnaté barevné provedení Den. Pokoj je nekuřácká.
Pokoj MEZONET 2 + 2 Family
Jedinečné ubytování v Tatrách s rodinou přímo pod hvězdami poskytuje mezonetový apartmán pro 2 dospělé a maximálně 2 děti. Na spodním patře je prostorný obývací pokoj s pohodlným koženým rohovým gaučem s možností rozložení pro 2 děti s WC. Na vrchním patře se nachází ložnice v barevném konceptu Noc s komfortní koupelnou s WC a vanou. Dvě z pokojů mají balkon s posezením s jedinečným výhledem na Lomnický štít a hvězdné nebe. Umístění na 5. a 6. podlaží. Pokoj je nekuřácká.
Pokoj MEZONET 2 + 2 Family prísteľkové
Stylový apartmán až pro 7 osob. Na spodním podlaží apartmánu se nachází prostorný obývací pokoj s velkým rozkládacím gaučem, TV a WC. Vrchní podlaží poskytuje soukromí v 2-lůžkovém pokoji s manželským lůžkem a 2-lůžkovém pokoji s přistýlkou s balkonem a krásným výhledem na tatranské štíty s dominantou Lomnickým štítem. K dispozici 1x samostatné WC a rozlehlá koupelna s WC, bidetem, dvěma umyvadly a vanou. Mezonetový apartmán se nachází na 5. podlaží s vlastním schodištěm v rámci apartmánu. Okouzlí Vás unikátní fototapeta v barevném konceptu Noc. Pokoj je nekuřácká.

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153