Apartmány Moravienka

Hodnocení hostů
  • Parkování
  • WC na pokoji
  • Sociální zařízení na pokoji
  • TV
  • Venkovní posezení
  • Internet
  • Vhodný pro rodiny s dětmi
Typ ubytování: Apartmány
Lokalita: Tatranská Lomnica
Oblast: Centrum Vysokých Tater
Orientační cena: 33.00 € - volnost a cenu vám ještě DNES ověříme
Min. počet osob: 1
Max. počet osob: 18

Popis

Parkování: Nestřežené, neplacené
WC na pokoji: WC na pokoji
Sociální zařízení na pokoji: Sociální zařízení na pokoji
TV: TV na pokoji
Venkovní posezení: Venkovní posezení
Internet: WIFI připojení v celém objektu

popis

Apartmány Moravienka jsou situovány v historické budově Staré Moravy v malebném prostředí Vysokých Tater, ve vzdálenosti jen 100 m od lyžařských vleků atraktivního lyžařského střediska Tatranská Lomnica. Jsou ideálním místem dokonalého odpočinku.

ubytování

Ubytování sestává z 2 samostatných apartmánů a 5 dvoulůžkových pokojů. Z těchto dvoulůžkových pokojů je jedna s oddělenými lůžky a jedna s možností přistýlky. Všechny pokoje a jeden apartmán mohou využívat společnou terasu a zároveň všechny pokoje a apartmány mají vlastní kuchyňky. Celková kapacita je 14 lůžek a 4 přistýlky.

Dvoulůžkový pokoj: je zařízen v nádherném alpském dřevěném stylu, disponuje vlastní koupelnou, komodou, LCD televizí, televizorem, manželskou postelí, WIFI připojením. Rozloha pokoje je 15m2.
Apartmán: dokonalý pro rodinky nebo skupiny, s rozlohou 44m2, disponuje vlastní koupelnou, ložnicí s manželskou postelí, obývacím pokojem se 2 rozkládacími pohovkami, LCD televizorem, WIFI připojením a kuchyňkou.
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky: pokoj vybavena dvěma oddělenými lůžky s možností přistýlky, televizorem, WIFI připojením. V pokoji se nacházejí okna s nádherným výhledem na Vysoké Tatry. Samozřejmostí pro ubytované je vlastní kuchyňka a společná terasa.

Mám zájem

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153