Hotel Solisko ****

Hodnocení hostů
  • Parkování
  • Stravování
  • WC na pokoji
  • Sociální zařízení na pokoji
  • TV
  • Venkovní posezení
  • Internet
  • Wellness služby
  • Masáže
  • Sauna
  • Fitness
  • Půjčovna sportovních potřeb
  • Vhodný pro rodiny s dětmi
Typ ubytování: Hotely ****
Lokalita: Štrbské Pleso
Oblast: Centrum Vysokých Tater
Orientační cena: 61.00 € - volnost a cenu vám ještě DNES ověříme
Min. počet osob: 1
Max. počet osob: 0

Popis

Parkování: Nestřežené, neplacené
Stravování: Snídaně
WC na pokoji: WC na pokoji
Sociální zařízení na pokoji: Sociální zařízení na pokoji
TV: TV na pokoji
Venkovní posezení: Venkovní posezení
Internet: WIFI připojení v celém objektu
Wellness služby: Wellness centrum
Masáže: Masáže
Sauna: Sauna
Fitness: Fitness-centrum
Půjčovna sportovních potřeb: Půjčovna sportovních potřeb

popis

V samém srdci Vysokých Tater, v nejvýše položené tatranské osadě Štrbské Pleso a přímo na břehu Štrbského plesa v nadmořské výšce 1351 m se rozkládá hotel Solisko ****. Svou polohou, historií a nabídkou služeb již odedávna patří k vyhledávaným místům pro odpočinek a relax.

ubytování

Kapacita hotelu je 28 pokojů a 56 pevných lůžek , z toho 17 pokojů má výhled přímo na Štrbské pleso. Pokoje prvního patra mají k dispozici balkon, pokoje na 2.patře jsou prostornější a s možností přistýlky. Na 2.patře jsou k dispozici standardní a rodinné pokoje - 2 samostatné standardně vybavené pokoje mezi sebou propojeny. 3.patře je vybaveno pokoji typu DeLuxe.
Královský apartmán se dvěma oddělenými pokoji a bezbariérový pokoj se nacházejí na 1.poschodí.

typy pokojů

Standardní pokoj s balkonem nebo bez balkonu: elektrický zámek, satelitní programy, mini - bar na pokoji, fén ve vybavení koupelny, dětská postýlka na vyžádání, manželská postel / dvě samostatná lůžka, LCD TV se samostatným ovladačem, sejf na pokoji, kombinovaná koupelna se sprchou, WiFi, žehlička a žehlicí prkno na požádání

Rodinný pokoj: elektrický zámek, satelitní programy, mini - bar na pokoji, fén ve vybavení koupelny, dětská postýlka na vyžádání, 2 pokoje - jeden pokoj s manželskou postelí - rodičovská, a druhý pokoj s oddělenými postelemi - dětská, LCD TV se samostatným ovladačem, DVD v dětském pokoji, sejf na pokoji, kombinovaná koupelna se sprchou, WiFi, žehlička a žehlicí prkno na požádání

DeLuxe pokoj: elektrický zámek, satelitní programy, mini - bar na pokoji, fén ve vybavení koupelny, WiFi, žehlička a žehlicí prkno na požádání, manželská postel, LCD TV se samostatným ovladačem, sejf na pokoji, kombinovaná koupelna se sprchou, župan a pantofle ve vybavení koupelny, dětská postýlka na vyžádání

Královská DeLuxe: elektrický zámek, satelitní programy, mini - bar na pokoji, fén ve vybavení koupelny, Welcome drink na začátku pobytu, dětská postýlka na vyžádání, manželská postel, LCD TV se samostatným ovladačem, sejf na pokoji, kombinovaná koupelna se sprchou, župan a pantofle ve vybavení koupelny, WiFi, žehlička a žehlicí prkno na požádání

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu v době od 7: 00-10: 30 (obsahuje teplé a studené jídla, nářezy sýrů a salámů, čerstvé - doma dopekané pečivo a sladké koláče, výběr musli a cereálií, čerstvé ovoce a zeleninu, jogurty, paštiky, pomazánky, džemy, džusy, kávu a čaj). Možnost objednat snídaně do postele:)

Poloha a okolí

Poloha hotelu poskytuje možnost oddychu i aktivního jak v létě tak i v zimním období. Je to místo ideální pro jednoduché túry, cyklistické výlety a procházky , ale také je to velmi dobrá základna pro náročné vysokohorské výstupy. Zimní krajina zas láká dokonalými běžeckými tratěmi, které začínají již na prahu vstupu do hotelu. Sjezdové lyžování , koňské spřežení, sněžné skútry , to vše ve středisku vzdáleném nejvýše 10 min.od hotelu. Ne příliš daleko na odvoz a ne příliš blízko, aby rušilo ticho při relaxaci.

wellness a fitness

Wellness zóna hotelu Solisko **** nabízí ve svých prostorách odpočinek hotelové hosty po túře, lyžování, jízdě na kočáru nebo i jen nicnedělání na terase. K dispozici jsou finská, infra a parní sauna, ochlazovací bazén, vodní masážní koupel nohou, strikové sprchy, vířivá vana, odpočinková zóna a Fitness centrum. Vstup do těchto prostor je pro ubytované hosty bezplatný a je možný v čase od 15.00 - 21.00 hod .

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

TATRY jsou stále otevřené pro všechny zodpovědné:)

Pobyt v Tatrách je to nejlepší pro vaše zdraví...
Dopřejte si i v těchto obtížných podmínkách. Přehled aktuálně platných opatření najdete níže.
Těšíme se na vás...

Víc

Newsletter

Zde se můžete zaregistrovat pro náš e-mailový občasník s novinkami z Vysokých Tater:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Švábovce
IČO 46569782, DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Švábovce
IČO 53051939 , DIČ 2121250153