Vila Limba

Hodnocení hostů
  • Parkování
  • Stravování
  • WC na pokoji
  • Sociální zařízení na pokoji
  • TV
  • Venkovní posezení
  • Internet
Typ ubytování: Penzióny
Lokalita: Nový Smokovec
Oblast: Centrum Vysokých Tater
Orientační cena: 20.00 € - volnost a cenu vám ještě DNES ověříme
Min. počet osob: 2
Max. počet osob: 9

Popis

Parkování: Nestřežené, neplacené
Stravování: Snídaně
WC na pokoji: WC na pokoji
Sociální zařízení na pokoji: Sociální zařízení na pokoji
TV: TV na pokoji
Venkovní posezení: Venkovní posezení
Internet: WIFI připojení v celém objektu

POLOHA

Vila Limba Vám nabízí ubytování na klidném rodinném místě, v srdci Vysokých Tater, v Novém Smokovci. Nachází se 400m od pozemní lanovky na Hrebienok, 200m od zastávky tramvaje (TEŽ) a pouze 150m od lyžařského svahu.

UBYTOVÁNÍ

V penzionu se nacházejí 3 typy pokojů: dvoulůžkové pokoje, apartmány a rodinné pokoje. Dvoulůžkový pokoj je vybaven TV, Wi-Fi, rychlovarnou konvicí, ledničkou a vlastní koupelnou. Apartmán se rozděluje na dvě místnosti, kuchyně a ložnice. V ložnici se nacházejí 3 pevná lůžka s možností přidání přistýlky. Pokoj je vybaven TV, Wi-Fi, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mikrovlnnou troubou, vařičem, balkonem a vlastní koupelnou. Rodinný pokoj sestává ze dvou místností, kde v každém pokoji jsou dvě lůžka. Pokoj je vybaven TV, Wi-Fi, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mikrovlnnou troubou, vařičem a vlastní koupelnou.

STRAVOVÁNÍ

V případě zájmu podáváme snídaně v ceně 5 Eur/osoba. Na obědy a večeře si můžete zajít do restaurace v okolí, kde mají naši hosté slevu 10 %.

Mám zájem

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153