Villa Krejza ***

Hodnocení hostů
 • Parkování
 • Stravování
 • WC na pokoji
 • Sociální zařízení na pokoji
 • TV
 • Venkovní posezení
 • Dětský koutek
 • Bezbariérové zařízení
 • Internet
 • Půjčovna sportovních potřeb
 • Vhodný pro rodiny s dětmi
Typ ubytování: Penzióny ***
Lokalita: Horný Smokovec
Oblast: Centrum Vysokých Tater
Orientační cena: 28.00 € - volnost a cenu vám ještě DNES ověříme
Min. počet osob: 1
Max. počet osob: 26

Popis

Parkování: Nestřežené, neplacené
Stravování: Snídaně
WC na pokoji: WC na pokoji
Sociální zařízení na pokoji: Sociální zařízení na pokoji
TV: TV na pokoji
Venkovní posezení: Venkovní posezení
Dětský koutek: Dětský koutek
Bezbariérové zařízení: Bezbariérové zařízení
Internet: WIFI připojení v celém objektu
Půjčovna sportovních potřeb: Půjčovna sportovních potřeb

Popis

Penzion Villa Krejza je situován v Horním Smokovci, v části nazvané Pěkná Vyhlídka. V blízkosti penzionu je dostupná zastávka autobusu i tramvaje. Vzdálenost do Starého Smokovce je přibližně 500 m.

Ubytování

Tento útulný penzion (otevřený od léta 2010) nabízí ubytování ve vkusně zařízených dvoulůžkových apartmánech a pokojích. V objektu se nacházejí 2 dvoulůžkové apartmány o rozloze 35 m2 a poskytující ubytování 4 osobám s možností přistýlky. Jsou vybaveny mimo jiné i moderními kuchyňkami, sprchovým koutem, TV a internetem. Z francouzských balkonů si můžete vychutnat široký panoramatický výhled na krásu Tater.

Pokoj A nabízí:
Komfortně zařízené dvoulůžkové - sluncem zalité - pokoje směrovány na jih s možností přistýlky a balkonu. V pokojích je k dispozici koupelna se sociálním zařízením, hygienickými potřebami, ručníkem a osuškou, TV a WIFI internetem. Tento typ pokoje nabízíme také s bezbariérovou výbavou včetně speciální koupelny a vybavení. Struktura budovy penzionu je rovněž přizpůsobena i pro imobilní hosty.

Pokoj B nabízí:
Čtyři komfortně a stylově zařízené dvoulůžkové pokoje s francouzským balkonem orientované na sever, na Tatry. Každý pokoj má samostatnou koupelnu se sociálním zařízením. V pokojích je k dispozici ručník a osuška, TV a WIFI internet. V ceně ubytování je parkování přímo před hotelem. Samozřejmostí je denní úklid pokojů.

Apartmán:
V objektu se nacházejí 2 dvoulůžkové apartmány s rozlohou 35 m2, poskytující ubytování 4 osobám s možností přistýlky. Jsou vybaveny mimo jiné moderními kuchyňkami, sprchovým koutem, hygienickými potřebami, ručníkem a osuškou, TV a WIFI internetem. Z francouzských balkonů si vychutnáte široký panoramatický výhled na krásu Tater.

STRAVOVÁNÍ

Doobjednat si lze bufetové snídaně v ceně 6 € / osoba (v některých termínech jsou povinné). Na požádání je také možné mávat večeře.

DALŠÍ SLUŽBY:

- praní a žehlení,
- úklid pokojů,
- administrativní služby,
- internet,
- zajištění transferu,
- parkoviště,
- dětský koutek,
- dětské hřiště,
- zapůjčení sportovní výstroje,
- horský průvodce,
- vyhřívaná lyžárna.

Mám zájem

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153