Penzión Miramonti ***

TOP cena v Tatrách

Hodnocení hostů
  • Parkování
  • Stravování
  • Ubytování se psem
  • WC na pokoji
  • Sociální zařízení na pokoji
  • TV
  • Dětský koutek
  • Internet
  • Sauna
  • Bar
Typ ubytování: Penzióny ***
Lokalita: Horný Smokovec
Oblast: Centrum Vysokých Tater
Orientační cena: 35.00 € - volnost a cenu vám ještě DNES ověříme
Min. počet osob: 1
Max. počet osob: 100

Popis

Parkování: Nestřežené, neplacené
Stravování: Možnost polopenze
Ubytování se psem: Ubytování se psem za poplatek
WC na pokoji: WC na pokoji
Sociální zařízení na pokoji: Sociální zařízení na pokoji
TV: TV na pokoji
Dětský koutek: Dětský koutek
Internet: WIFI připojení v celém objektu
Sauna: Sauna
Bar: Bar

POLOHA

Penzion Miramonti se nachází ve Vysokých Tatrách v krásné lokalitě Horní Smokovec. Tato lokalita je oblíbeným cílem pro turisty a lyžaře, protože se nachází jen 3 km od lyžařského střediska a lanovky. Horní Smokovec je také ideální výchozí stanicí pro objevování okolních turistických stezek a přírodních krás Vysokých Tater.

Penzion Miramonti je vzdálen jen 50 metrů od nádraží Horní Smokovec, což z něj činí velmi přístupné místo pro hosty, kteří přijíždějí veřejnou dopravou. Okolí penzionu nabízí úchvatné výhledy na okolní hory a přírodu.

Ubytování

Tento útulný penzion nabízí komfortní pokoje s manželskou postelí, suity, studia a apartmány vybavené satelitní TV, bezplatným Wi-Fi připojením, lednicí a varnou konvicí. Pro ty, kteří preferují vlastní přípravu jídel, apartmány a studia disponují také plně vybavenou kuchyňkou a jídelním koutem.

Stravování

V penzionu Miramonti se hosté mohou těšit na snídani a večeře v restauraci. Tato nabídka stravování poskytuje vynikající jídla, která uspokojí chuťové pohárky každého hosta. Bez ohledu na to, zda preferujete tradiční jídla, nebo jste zvědaví na jiné speciality, v restauraci penzionu Miramonti naleznete skvělou nabídku.

ĎALŠí SLUŽBY

Ubytování v penzionu Miramonti je výborným výchozím bodem pro objevování Vysokých Tater. V blízkosti penzionu se nacházejí mnohé turistické stezky, které jsou v létě ideální pro pěší túry a výlety. Hosté mohou také využít možnosti organizovaných túr po Vysokých Tatrách se zkušeným průvodcem.

Penzion Miramonti poskytuje také bezplatné parkování na soukromém parkovišti přímo na místě, což je pohodlné pro hosty, kteří se rozhodnou přijet autem.

Mám zájem

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153