Stará Ľubovňa (Okolí Tater)

Stará Ľubovňa je velmi pěkné, historicky významné město.
Kdysi královské město patří dnes k vyhledávaným turistickým místům, zejména díky Ľubovňanského hradu a skanzenu pod ním.
Za návštěvu stojí i blízká vesnice Litmanová. Známá je zejména spojitostí se zjevováním Panny Marie dvěma malým dívkám na blízké hoře Zvir. Nemusíte být věřící, ale poutní místo na hoře Zvir na vás dýchne klidem a procházka v blízkém lese vás možná zchladí v horkých letních dnech.
Nestville Park se nachází v malebné vesničce Hniezdne jen 5 km západně od Starou Ľubovňu. Je to zajímavá expozice tradičních lidových řemesel spojená s prezentací historie a současností lihovarnictví na severním Spiši.
Dalším jedinečným zážitkem je splavování Dunajce na dřevěných vorech, trasa je dlouhá 10 km a zdolat ji trvá od 90 - 120 minut. Během plavby se možná kochat nádhernou Pieninský přírodou, skalními převisy, klidnými i vlnícími se vodami Dunajce. V konečné stanici Lesnica si dejte dobrý oběd a na kolech se podél Dunajce opět vraťte ke svému autu.a s

Stará Ľubovňa - fotogalerie

Zobrazit další ubytovací zařízení

Vyhledat ubytování

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153