Kežmarok (Okolí Tater)

Kežmarok je jedním z center spišského regionu s bohatou historií a množstvím památek. Je okresním městem s cca 17 tisíci obyvateli.
Koná se zde každoročně známé akci Evropské lidové řemeslo (Elroy) - vždy během druhého červencového víkendu. Každoročně sem přicházejí řemeslníci nejen ze Slovenska, ale také z celé Evropy, aby návštěvníkům přímo na místě předvedli své umění. Festival doplňuje bohatý kulturní program sestávající vystoupení folklorních souborů, sokolníků či pouličního divadla.
Pro návštěvníky i domácích se konají v dřevěném artikulární kostele koncerty vážné i moderní hudby. Právě ten je od 7. července 2008 zapsán v Seznamu světového kulturního a príorodného dědictví UNESCO.

Kežmarok - fotogalerie

V této lokalitě doporučujeme:

Hotel Hviezdoslav ****

Oblast: Okolí Tater
Lokalita: Kežmarok
Typ ubytování: Hotely ****
Kapacita: neuvedeno neuvedeno

První boutique hotel pod Vysokými Tatrami najdete přímo v srdci historického Kežmarku. víc

Bežná cena od 25,00 € osoba/noc

Víc Mám zájem

Zobrazit další ubytovací zařízení

Vyhledat ubytování

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153