Centrum Vysokých Tater - Tatranská Lomnica

Poloha: Tatranská Lomnica leží ve východní části Vysokých Tater a je jedním z center Vysokých Tater. Má výbornou polohu a je vhodná jako výchozí bod pro turistické výlety i cesty do dalších částí Vysokých Tater i okolí. Leží pod Lomnickým štítem kam jezdí lanovka.

Služby: Najdete zde několik restaurací různého druhu (slovenská rest., Pizzerie, grill atd.), kaváren, cukrárny, obchody, pošta, banky, kostel, lékař, kadeřnictví, prodej květin, fotoslužba, kino atd.. Je možnost využít služby jako je bazén, sauna a další v místních hotelech. Nové relax centrum má např.. Hotel Odborár a Hotel Best Western Tulipán.

Doprava: V Tatranské Lomnici je konečná stanice TEŽ a jdou odtud tramvaje směrem na Starý Smokovec a také vlak směrem na Poprad. Dále tu je i autobusové nádraží, kde zastavuje mnoho místních i dálkových autobusů. V Tatranské Lomnici je také k dispozici několik parkovišť pro motoristy. Nachází se tam i dolní stanice lanovky na Skalnaté Pleso a odtud vede lanovka na Lomnický štít.

Aktivity v místě a blízkém okolí:

Tatranská Lomnica je vhodná jako výchozí bod pro turistické výlety i lyžování ve středisku Jamy, v Lomnickém sedle a jako já ze Skalnatého Plesa do Tatranské Lomnice. V Tatranské Lomnici se nachází i bobová dráha Tatrabob. Z jiných aktivit je zde například muzeum Tatranského Národního Parku. T. Lomnica je vhodná i na návštěvu Ždiar, Belianské jeskyně a pod.

Tatranská Lomnica - fotogalerie

Doporučujeme

Hotel Hutník I. ***

Oblast: Centrum Vysokých Tater
Lokalita: Tatranská Lomnica
Typ ubytování: Hotely ***
Kapacita: 1 - 150

Hotel Hutník se nachází v pěkném a tichém prostředí Tatranských Matliarov. víc

Cena od 33,00 € osoba/noc

Víc

DOPORUČUJEM

Hotel Hutník I.

Hotel Lomnica ****

Oblast: Centrum Vysokých Tater
Lokalita: Tatranská Lomnica
Typ ubytování: Hotely ****
Kapacita: 1 - 100

Hotel Lomnica - zážitek, na který nezapomenete... víc

Cena od 74,00 € osoba/noc

Víc

DOPORUČUJEM

Hotel Lomnica

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

V měsíci LISTOPAD jsme soutěžili o pobyt pro celou rodinu :)

Každý měsíc hrajeme o hodnotné ceny. V měsíci LISTOPAD to byl pobyt na 2 noci pro celou rodinu v apartmánu AQUATATRY v Popradě. Do další soutěže se můžete zapojit už i Vy :)

Víc

Newsletter

Zde se můžete zaregistrovat pro náš e-mailový občasník s novinkami z Vysokých Tater:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69
059 12 Švábovce
IČO: 46569782
DIČ: 2023439660
IČ DPH: SK2023439660