Centrum Vysokých Tater - Tatranská Lesná

Tatranská Lesná leží při cestě Svobody mezi Starým Smokovcem a Tatranskou Lomnicí. Jedná se o malou osadu v níž se nachází několik menších penzionů a škola v přírodě. 

Služby: K dispozici jsou služby, které nabízejí místní ubytovací zařízení (např. restaurace, sportoviště - tenis apod.).

Doprava: V Tatranské Lesné je zastávka TEŽ a jdou odtud tramvaje směrem na Starý Smokovec nebo do Tatranské Lomnice. Je tam také autobusová zastávka. Díky zastávce TEŽ je přístup do ostatních částí Vysokých Tater v podstatě bezproblémový.

Aktivity v místě a blízkém okolí: V Tatranské Lesné je možné využít lyžařský svah u penzionu Erika. další aktivity a služby jsou možné v nedalekých střediscích - Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Stará Lesná.

Tatranská Lesná - fotogalerie

Doporučujeme

Penzión Erika *

Oblast: Centrum Vysokých Tater
Lokalita: Tatranská Lesná
Typ ubytování: Penzióny *
Kapacita: 1 - 83

Penzion Erika se vyznačuje útulnou a rodinnou atmosférou. víc

Cena od 10,90 € osoba/noc

Víc

Penzion KARPATIA** **

Oblast: Centrum Vysokých Tater
Lokalita: Tatranská Lesná
Typ ubytování: Penzióny **
Kapacita: 1 - 90

Rodinný penzion KARPATIA se nachází na hlavní cestě Studeného potoka v Tatranské Lesné, na cestě mezi Tatranskou Lomnicou (1,5 km) a Starým ... víc

Cena od 13,00 € osoba/noc

Víc

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

V měsíci LISTOPAD jsme soutěžili o pobyt pro celou rodinu :)

Každý měsíc hrajeme o hodnotné ceny. V měsíci LISTOPAD to byl pobyt na 2 noci pro celou rodinu v apartmánu AQUATATRY v Popradě. Do další soutěže se můžete zapojit už i Vy :)

Víc

Newsletter

Zde se můžete zaregistrovat pro náš e-mailový občasník s novinkami z Vysokých Tater:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69
059 12 Švábovce
IČO: 46569782
DIČ: 2023439660
IČ DPH: SK2023439660