Centrum Vysokých Tater - Štrbské Pleso

Poloha: Štrbské Pleso leží v západní části Vysokých Tater a je jedním z center Vysokých Tater. Má výbornou polohu a je vhodný jako výchozí bod pro turistické výlety i cesty do dalších částí Vysokých Tater i okolí.

Služby: Najdete zde několik restaurací různého druhu (koliba, pizzerie atd), kaváren, cukrárny, obchody, pošta, banky, lékař, kadeřnictví, fotoslužba atd. Je možnost využít služby jako je bazén, sauna a další v místních hotelích. Na Štrbském Plese se můžete využít i kočár tažený koňmi a další atrakce.

Doprava: Na Štrbském Plese je konečná stanice TEŽ směrem na Starý Smokovec. V směro do Štrby vede ozubnicová dráha. Dále tu je i autobusové nádraží, kde zastavuje mnoho místních i dálkových autobusů. Na Štrbském Plese je také k dispozici několik parkovišť pro motoristy. Je tam i sedačková lanovka k Chatě pod Soliskem.

Aktivity: Štrbské Pleso je vhodné jako výchozí bod pro turistické výlety i výborné místo na sjezdové a běžecké lyžování. Je zde možnost vycházek do okolí Štrbského plesa, Nového Štrbského Plesa a dalších lokalit. Na Štrbském Please se každoročně konají různé společenské akce.

Štrbské Pleso - fotogalerie

Doporučujeme

Hotel FIS ***

Oblast: Centrum Vysokých Tater
Lokalita: Štrbské Pleso
Typ ubytování: Hotely ***
Kapacita: 1 - 285

Hotel FIS se nachází v těsné blízkosti Štrbského plesa , na úpatí Vysokých Tater u vchodu do Mlynické doliny a 50 metrů od lyžařských sjezdovek, ... víc

Cena od 35,00 € osoba/noc

Víc

DOPORUČUJEM

Hotel FIS

Hotel TRIGAN ***

Oblast: Centrum Vysokých Tater
Lokalita: Štrbské Pleso
Typ ubytování: Hotely ***
Kapacita: 1 - 150

Oblíbený hotel Trigano *** se nachází v nadmořské výšce 1350 m.n.m. u jezera s názvem Nové Štrbské pleso, na území Tatranského národního parku, ... víc

Cena od 28,00 € osoba/noc

Víc

DOPORUČUJEM

Hotel TRIGAN

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

V měsíci LISTOPAD jsme soutěžili o pobyt pro celou rodinu :)

Každý měsíc hrajeme o hodnotné ceny. V měsíci LISTOPAD to byl pobyt na 2 noci pro celou rodinu v apartmánu AQUATATRY v Popradě. Do další soutěže se můžete zapojit už i Vy :)

Víc

Newsletter

Zde se můžete zaregistrovat pro náš e-mailový občasník s novinkami z Vysokých Tater:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69
059 12 Švábovce
IČO: 46569782
DIČ: 2023439660
IČ DPH: SK2023439660