Centrum Vysokých Tater - Starý Smokovec

Poloha: Starý Smokovec leží v centrální části Vysokých Tater a je jedním z jejich center. Má výbornou polohu a je vhodný jako výchozí bod pro turistické výlety i cesty do dalších částí Vysokých Tater i okolí.

Služby: Najdete zde několik restaurací různého druhu (koliba, pizerie, samoobslužná jídelna atd), kaváren, cukrárny, obchody, pošta, banky, cestovní kanceláře, kostel, lékař, kadeřnictví, fotoslužba atd. Je možnost využít služby jako je bazén, sauna a další v místních hotelích. Najdete zde i informační kancelář a spolek horských vůdců.

Doprava: Ve Starém Smokovci je křižovatkou TEŽ a jdou odtud tramvaje směrem na Poprad, Tatranskou Lomnici i na Štrbské Pleso. Dále tu je i autobusové nádraží, kde zastavuje mnoho místních i dálkových autobusů. Ve Starém Smokovci je také k dispozici několik parkovišť pro motoristy. Ve Starém Smokovci je i dolní stanice pozemní lanovky na Hrebienok.

Aktivity: Starý Smokovec je vhodný jako výchozí bod pro turistické výlety i lyžování v oblasti Smokovcem (Jakubkova louka, Hrebienok). Starém Smokovci je také několik kilometrová sáňkařská dráha. V přilehlém Novém Smokovci jsou k dispozici i další služby jako bowling, kuželna, kino atd. Vzhledem k poloze ve střední části Vysokých Tater je Starý Smokovec vhodný i na výlety do dalších částí Tater např. Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica, Ždiar atd.

Starý Smokovec - fotogalerie

Doporučujeme

Grand Hotel Bellevue ****

Oblast: Centrum Vysokých Tater
Lokalita: Starý Smokovec
Typ ubytování: Hotely ****
Kapacita: 1 - 300

Grand Hotel Bellevue je nejideálnějším místem pro Vaše luxusní a přece cenově výhodnou dovolenou v Tatrách. víc

Cena od 60,00 € osoba/noc

Víc

DOPORUČUJEM

Grand Hotel Bellevue

Luxusní apartmány Starý Smokovec

Oblast: Centrum Vysokých Tater
Lokalita: Starý Smokovec
Typ ubytování: Rekreační apartmány
Kapacita: 2 - 50

Luxusní, prostorné a slunečné apartmány s výhledem na Slavkovský štít nebo do popradské kotliny se nacházejí přímo v centru Starého ... víc

Cena od 35,00 € osoba/noc

Víc

DOPORUČUJEM

Luxusní apartmány Starý Smokovec

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

V měsíci LISTOPAD jsme soutěžili o pobyt pro celou rodinu :)

Každý měsíc hrajeme o hodnotné ceny. V měsíci LISTOPAD to byl pobyt na 2 noci pro celou rodinu v apartmánu AQUATATRY v Popradě. Do další soutěže se můžete zapojit už i Vy :)

Víc

Newsletter

Zde se můžete zaregistrovat pro náš e-mailový občasník s novinkami z Vysokých Tater:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69
059 12 Švábovce
IČO: 46569782
DIČ: 2023439660
IČ DPH: SK2023439660