Centrum Vysokých Tater - Nový Smokovec

Poloha: Nový Smokovec leží v centrální části Vysokých Tater a je přímo propojen se Starým Smokovcem. Je vlastně jakoby pokračováním Starého Smokovce ve směru na Štrbské Pleso. Součástí N. Smokovce je lyžařský svah Jakubkova Lúka.

Služby: Najdete zde několik restaurací, obchod, kavárny, kino, bowling, kuželna, vinárna, půjčovnu lyží,, lyžařskou školu a další služby.

Doprava: V Novém Smokovci jsou také dvě zastávky Tatranské elektrické železnice - Nový Smokovec a Sibiř. Je také k dispozici několik parkovišť pro osobní auto.

Aktivity: Nový Smokovec je stejně jako Starý Smokovec vhodný jako výchozí bod pro turistické výlety. Lyžování je moznžé na Jakubkova louce případně ve Starém Smokovci na Hrebienku, kde je zároveň i sáňkařská dráha. V zimním období bývá k dospozícii kluziště. Ve Starém Smokovci jsou k dispozici různé další služby jako restaurace, kavárny, obchody, pošta, banky atd.. Vzhledem na polohu ve střední části Vysokých Tater je Nový Smokovec vhodný i na výlety do dalších částí Tater např.. Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica, Ždiar atd..

Nový Smokovec - fotogalerie

Doporučujeme

Hotel Villa Siesta ***

Oblast: Centrum Vysokých Tater
Lokalita: Nový Smokovec
Typ ubytování: Hotely ***
Kapacita: 1 - 60

Moderní, ale stylem tradiční hotel Villa Siesta se nachází v Novém Smokovci, v blízkosti zastávky tatranské tramvaje. Garantujeme příjemný rodinný ... víc

Cena od 35,00 € osoba/noc

Víc

DOPORUČUJEM

Hotel Villa Siesta

Kúpeľné vilky ***

Oblast: Centrum Vysokých Tater
Lokalita: Nový Smokovec
Typ ubytování: Rekreační apartmány ***
Kapacita: 1 - 38

Poľana Horské vilky se nacházejí přibližně 5 minut od stanice pozemní lanovky na Hrebienok, na hranici Starého a Nového Smokovce. víc

Cena od 23,00 € osoba/noc

Víc

DOPORUČUJEM

Kúpeľné vilky

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

V měsíci LISTOPAD jsme soutěžili o pobyt pro celou rodinu :)

Každý měsíc hrajeme o hodnotné ceny. V měsíci LISTOPAD to byl pobyt na 2 noci pro celou rodinu v apartmánu AQUATATRY v Popradě. Do další soutěže se můžete zapojit už i Vy :)

Víc

Newsletter

Zde se můžete zaregistrovat pro náš e-mailový občasník s novinkami z Vysokých Tater:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69
059 12 Švábovce
IČO: 46569782
DIČ: 2023439660
IČ DPH: SK2023439660