Dolný Smokovec (Centrum Vysokých Tater)

Poloha: Dolný Smokovec se nachází asi 2 km pod Starým Smokovcem ve směru na Poprad. Jako jediný ze Smokovcem neleží při Cestě svobody. Součástí Dolního Smokovce je malé sídliště Pod lesem.
Služby: Je zde možnost ubytování v hotelu, penzionech a na privátech. K dispozici je restaurace a malé potraviny.
Doprava: Nejbližším centrem je Starý Smokovec, dostupnost prostřednictvím tatranských železnic je velmi dobrá, zastávka tramvaje je přímo v Dolním Smokovci.
Aktivity: Výhodná poloha nedaleko centra Vysokých Tater nabízí široké spektrum sportovních aktivit - turistiky nebo zimních sportů s výchozím bodem ve Starém Smokovci. Přímo v Dolním Smokovci se nachází vlek a lyžařský svah pro začátečníky, příp. děti, je zde možnost běhu na lyžích a v letním období cyklistika. V nedalekém Popradu se nachází aquapark s celoročním provozem.

Dolný Smokovec - fotogalerie

V této lokalitě doporučujeme:

Vila Kalinčiak ***

Oblast: Centrum Vysokých Tater
Lokalita: Dolný Smokovec
Typ ubytování: Penzióny ***
Kapacita: 2 - 17

Nadstandardní ubytování mimo hlavní centrum, avšak blízko zastávky tramvaje. Adult friendly ubytování, kde si opravdu odpočinete. víc

Bežná cena od 20,00 € osoba/noc

Víc Mám zájem

Zobrazit další ubytovací zařízení

Vyhledat ubytování

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153