Lyžařské středisko VYSOKÉ TATRY - Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica je jedna z největších a nejkrásnějších osad na území Vysokých Tater. Nachází se 6 km východně od Smokovce, na úpatí Lomnického štítu. Užijte si sluneční lyžovačku v Lomnickém sedle, jejíž výchozí bod začíná ve středisku Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Nejvýše položená a nejstrmější sjezdovka z Lomnického Sedla 2 190 m n. m., uspokojí i nejnáročnější lyžaře. Vyjeďte visutou lanovkou na vrchol Lomnického štítu a vychutnejte si plnými doušky ten neopakovatelný pohled.

Od minulé zimy is nejmodernější 15-místní lanovkou na Skalnaté Pleso a 2 km nových zasněžovaných lyžařských tratí. Tuto zimu je přípraven indoor fun park KAMZÍKOVO na Skalnatém plese.

Mapa střediska

Fotky

 Zdroj: www.vt.sk

Svahy pro úplné začátečníky

 

Louka pod Hotelem Morava
Mírná loučka, na které se nachází lyžařská školka je vhodná zejména pro děti a úplné začátečníky.

 

Sluneční louka
Krátká loučka, vhodná zejména pro děti a úplné začátečníky. Nachází se tam lanový vlek.

Doprava

  • na Skalnaté Pleso - je kromě skialpinistické výstupu možné dostat se pouze kabinkovou lanovkou. Při kabinkové lanovce je možné parkovat. Parkoviště je zdarma.

  • na Louku pod Hotelem Morava - Nejbližší veřejné parkoviště je na autobusovém nádraží. Vzdálenost od tramvaje je cca 10 min.

  • Na Sluneční louku - Nejbližší veřejné parkoviště je při autobusovém nádraží v Tatranské Lomnici, případně při Muzeu TANAPu. Vzdálenost od zastávky tramvaje í cca. 10 min.

Vyhledat ubytování

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153