TATRY Card

TATRY Card

TATRY Card je klíčem k Vašim novým zážitkům v regionu Vysoké Tatry, se kterou můžete" ochutnat "a vyzkoušet různé aktivity, které náš region nabízí . V ceně TATRY Card je horské pojištění GENERALI a možnost ekologicky a neomezeně během platnosti karty cestovat ve Vysokých Tatrách vlaky ZSSK na trasách Tatranské elektrické železnice, Ozubnicové železnice a na trati Poprad-Tatry - Studený Potok - Tatranská Lomnica, kde vám karta TATRY Card slouží jako jízdenka. Karta platí v zimní sezóně také na cestování SKI & AQUA busem do lyžařských středisek ve Vysokých Tatrách a aquaparku AquaCity. Po vyzvání zaměstnancům ZSSK nebo řidičům skibusu je držitel TatryCard povinen se prokázat spolu s platným průkazem totožnosti.

Jak získáte TATRY Card? Svou osobní regionální kartu si můžete zakoupit u svého ubytovatele. Poplatek je 4 € v zařízeních na území Regionu Vysoké Tatry (město Vysoké Tatry, město Poprad a obec Štrba) a 5 € v podhůří. TATRY Card je platná během pobytu s maximální platností jedné aktivace na 3 noci (4 dny). Pokud je Váš pobyt delší než 3 noci (4 dny), smluvní zařízení Vám aktivuje další kartu za stejný poplatek 4 € / 5 €. Na recepci vašeho hotelu dostanete registrační formulář, ze kterého vám po podepsání zůstane spodní část, která obsahuje dva jedinečné QR kódy. Z toho jeden slouží ke stažení digitální karty do mobilu a druhý se jménem a datem platnosti je jako náhrada karty pro ty, kteří preferují papírovou verzi nebo nedisponují smartphonem. Papírová verze slouží výlučně na dopravu a pojištění. Jak čerpat slevy s TATRY Card? Na čerpání slev musíte mít digitální kartu staženou ve vašem mobilu. Dle Vašeho výběru si stáhnete kupón na danou slevu do Vašeho mobilu.

SEZNAM SLEV

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

Už máme také "plovoucí" ceny!

Stejně jako u letenek nebo pobytů u moře se ceny v průběhu roku mění. Poradíme vám, KDY je to nejvýhodnější, a najdeme pro každého pobyt NA MÍRU. Tatry jsou opravdu pro každého, nedejte na ostatní..zkuste to sami :).

Víc

Newsletter

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 46569782
DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Slovakia
IČO 53051939
DIČ 2121250153