Trasy vhodné pro tělesně postižené na vozíku

Trasy vhodné pro tělesně postižené na vozíku

V rámci projektu TATRY BEZ BARIÉR bylo ve Vysokých Tatrách vybudovaných do dnešního dne 8 značkovaných turistických stezek pro lidi se sníženou schopností pohybu.

Trasy bez bariér:

Tichá dolina v Oraviciachlesní cesta označená červenou turistickou značkou je v těchto dnech pro turisty na invalidních vozících nebo s dětskými kočárky bez problémů průchozí.

  

Bobrovecká dolinalesní cesta označená modrou turistickou značkou je v těchto dnech pro turisty na invalidních vozících nebo s dětskými kočárky bez problémů průchozí.

  

Roháčska dolinačerveno značený turistický chodník vedoucí Roháčskou dolinou k Ťatliakovej chatě je v těchto dnech pro turisty se sníženou schopností pohybu priechodný.

 

Popradské plesomodře značený asfaltový turistický chodník je v těchto dnech pro turisty na invalidních vozících nebo s dětskými kočárky bez problémů průchozí. Dovolujeme si však turisty upozornit na skutečnost, že každodenně včetně víkendových a svátečních dnů do 9.00 hodiny a po 17.00 hodině je na chodník povolen vstup osobních a nákladních aut, které zajišťují zásobování a provoz hotelu Popradské pleso.

Starý Smokovec – Hrebienok – Rainerova chatačerveno značený turistický chodník je v těchto dnech pro turisty na invalidních vozících nebo s dětskými kočárky bez problémů průchozí.

 

Tatranská Javorina – Podmuráňmodře značený turistický chodník je v těchto dnech pro turisty na invalidních vozících nebo s dětskými kočárky bez problémů průchozí.

  

Bielovodská dolinačerveno značený turistický chodník je v těchto dnech pro turisty na invalidních vozících nebo s dětskými kočárky průchodný. Turisty však upozorňujeme na možnost průjezdu nákladních vozidel, kvůli výstavbě myslivny v Bielovodská údolí.

 

Prielom Dunajca (PIENAP)červeno značený turistický chodník je v těchto dnech pro turisty na invalidních vozících nebo s dětskými kočárky bez problémů průchozí.

  

Zdroj: Státní lesy TANAPu, duben 2014

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

TATRY jsou stále otevřené pro všechny zodpovědné:)

Pobyt v Tatrách je to nejlepší pro vaše zdraví...
Dopřejte si i v těchto obtížných podmínkách. Přehled aktuálně platných opatření najdete níže.
Těšíme se na vás...

Víc

Newsletter

Zde se můžete zaregistrovat pro náš e-mailový občasník s novinkami z Vysokých Tater:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Švábovce
IČO 46569782, DIČ 2023439660
IČ DPH: SK2023439660

VT travel s.r.o.
Švábovce 69, 059 12 Švábovce
IČO 53051939 , DIČ 2121250153