Všeobecní podmínky ubytování

Všeobecné podmínky pro objednání a účast na pobytech sprostředkovaných CA Vysoké Tatry Travel s.r.o . 

 

Vysoké Tatry Travel s.r.o.

Švábovce 69
059 12 Švábovce

IČO: 46569782
DIČ: 2023439660

Nie sme plátci DPH
Tel. +421(0)52 260 10 41

 

Cestovní agentura zabezpečuje pro svoje zákazníky sprostředkování ubytovacích služeb na základě požadavek uvedených v objednávkovém formuláři.

Ubytování se řídí všeobecnými podmínkami ubytování. U jednotlivých ubytovacích zařízení můžou být uvedené standartní podmínky částečně odlišné (v individuálních případech, jako jsou ku příkladu pravidla silvestrovských pobytů a pod.)

Standartní podmínky ubytování:

Nástup na pobyt:

V případě, že není předem domluvený (s recepcí neboj majitelem) čas nástupu, standartne je nástup možný po 14:00 hod. prvního dne pobytu. Standartní doba odchodu je do 10:00 hod. poslední den pobytu.

Počet ubytovaných osob:

Ubytovací poukaz je vydaný pre presný počet osôb. Nie je možné svojvoľne, bez povolenia s ubytovateľom ubytovať iný počet osôb. V prípade, že bez predchádzajúceho súhlasu nastúpi na pobyt vyšší počet osôb, môže byť pobyt bez náhrady zrušený. Zmena počtu osôb je možná po dohode s ubytovateľom.

Ubytovací poukaz je vydán pro přesný počet osob. Není možné svévolně, bez předchozí domluvy s ubytovatelem, ubytovat jiný počet osob. V případě, že bez předchozího souhlasu nastoupí na pobyt vyšší počet osob, může být pobyt bez náhrady zrušen. Změna počtu osob je možná po předchozí dohodě s cestovní agenturou, nebo po dohodě s ubytovatelem.

Zrušení objednávky:

Zákazník má právo po vzniku závazné objednávky, která vzniká úhradou zálohy, resp. závazným potvrzením, pobyt zrušit. Pro zrušení pobytu se uplatňují následující storno poplatky:

Storno poplatky:

*Více jak 60 dní před nástupem: v případě, že byl pobyt již uhrazený (případně záloha) je storno poplatek 5 Euro
*Více jak 30 dní před nástupem na pobyt, maximálně 60 dní: storno poplatek je 30% celkové ceny pobytu.
* Více jak 10 dní před nástupem na pobyt, maximálně 30 dní: storno poplatek je 50% celkové ceny pobytu.
* Více jak 3 dni a méně jako 10 dní před nástupem na pobyt: 70% celkové ceny pobytu.
* méně než-li 3 dni před nástupem na pobyt: 100% celkové ceny pobytu.

Zrušení pobytu musí být oznámeno písomně a potvrzené cestovní agenturou. Není snahou ubytovatelů vydělávat na storno poplatcích, z toho důvodu, ak je skutečně závažný důvod a zájemce o ubytovaní bezprodleně o dané skutečnosti informuje, je možné storno poplatek snížit, případně odpustit. Snížení nebo odpuštění  poplatku není právně nárokovatelné a je pouze v kompetenci ubytovatele, jestli poplatek sníží, nebo jej nechá v plné výši.

Je lepší předem se pojistit proti možnému vzniku storna.

Odpovědnost za škody:

Zákazník je povinný odovzdať ubytovacie zariadenie bez poškodenia. V prípade, že k poškodeniu dôjde je nutné toto okamžite nahlásiť ubytovateľovi, aby mohol zabezpečiť nápravu. Ubytovateľ má právo vybrať pri nástupe zálohu na spôsobené škody, ktorá bude pri odovzdaní objektu bez poškodenia vrátená v plnej výške.

Zákazník je povinen odevzdat ubytovací zařízení bez poškození. V případě, že došlo k poškození je nutné toto okamžitě nahlásit ubytovateli, aby byla zabezpečena náprava. Ubytovatel má právo účtovat při nástupu zálohu na škody, která bude při odevzdání objektu (bez poškození) vrácena v plné výši.

Dodací a platobné podmínky

Cena za pobyt:

V nabídkách se můžou vyskytovat ceny v Kč. Ceny v Kč jsou jen orientační, závazné jsou ceny v Eur. Platná cena v Kč se přepočítává platným kurzem Raiffesen banky v ČR v čase platby. V případě, kdy od data vystavení faktury do doby platby nastane vyznamnější změna kurzu, může být vystavena nová faktura.

Přesná kalkulace pobytu je zaslaná po obdržení předběžné rezervace. U pobytů s délkou trvání 1 noc je možné účtovat příplatek.

Platba za pobyt:

O způsobu platby budete informováni při zaslaní faktury za pobyt, a to dle podmínek objednaného ubytovacího zařízení. Obvykle musí být celý pobyt uhrazen nejpozději 7 - 14 dní od závazného potvrzení objednávky, v závislosti na termínu nástupu. V případě, že je termín nástupu více jak 2 měsíce od zaslání objednávky, je možné platbu rozdělit na 2 části. V ceně pobytu není zahrnuta daň z ubytování (v Mestě Vysoké Tatry je to 1 Eur / noc). Poplatek neplatí osoby do 18 let, nevidomé osoby, držitele průkazu ZŤP.
Na místě můžou být uhrazeny poplatky za garáž, saunu, fitnes a další služby (pokud nejsou zahrnuty v ceně pobytu).

Ubytovací poukaz

Po zaplacení sumy uvedené v závazné objednávce pobytu, obdrží klient ubytovací poukaz v elektronické formě v příloze emailu. Ubytovací poukaz je doklad, kterým se zákazník prokáže ubytovateli při nástupu na pobyt. Ubytovací poukaz obsahuje následující důležité náležitosti: termín pobytu, počet osob, kontakt na ubytovatele, razítko a podpis odpovědné osoby z cestovní agentury.

Pro zákazníka je Ubytovací poukaz potvrzením o rozsahu uhrazených služeb. Stejné informace o objednaných a uhrazených službách má k dispozici i ubytovatel.

Ubytovací poukaz je pro ubytovatele potvrzením, že pobyt je v jeho zařízení řádně objednán a zaplacen u naší cestvní agentury. Ubytovací poukaz je závazný pro obě strany a jakékoli změny v něm je možné uskutečnit pouze a jen po vzájemné dohodě.

Platba může být uskutečněna:

  • převodem nebo vkladem na účet v  ČR nebo SR.
  •  

Informácie pre platbu prevodom / vkladom na b. účet v ČR alebo SR:

  • Bankové spojení v SR v mene EURO:  SK11 8330 0000 0025 0041 5164  FIO Banka, a.s.

  • Bankové spojení v ČR v českých korunách CZK 2900235226/2010 FIO banka.  V případě potřeby vkladu na účet kontakty na pobočky najdete na www.fio.cz .  Pozor, otevírací hodiny pokladny jsou v některých případe jiné jako otevírací hodiny pobočky. V případě zájmu platit v rámci ČR v eurech je možné použít účet v EUR číslo 2500415164 /2010 FIO Banka. Upozorňujeme, že při hotovostním vkladu v EUR na tento účet se platí polatek 0,5% z objemu min. 3 € / 3 $ max. 10 € který bude přičítán k platbě. Zájem o platbu vrámci ČR v EURech prosíme nahlásit předem.

  • Platby z jiných zemí mimo ČR prosíme směřovat na účet ve FIO Banke, a.s..

  • IBAN:SK11 8330 0000 0025 0041 5164

  • Adresa FIO Banka, a.s.:Nam. SNP 21, 811 01 , Bratislava, Slovenská republika

  • S.W.I.F.T. code :  FIOZSKBAXXX

  • Při platbách ze zahraničí poplatky bánk hradí plátce. 

Reklamace poskytnutých služeb

V případě vzniklého problém při nástupu, nebo v průběhu pobytu, nebo když zákazník zjistí skutečnost, která neodpovídá informacím v ubytovacím poukazu, je povinný tuto skutečnost bezprodleně oznámit ubytovateli. Zákazník by se mněl s ubytovatelem domluvit na nápravě nebo kompenzaci. Současně klient bezprodleně informuje telefonicky, nebo e-mailem cestovní agenturu  o vzniklé situaci. V případě, že ze strany ubytovatele nebyly poskytnuty služby dle uvedených informací, má klient nárok na reklamaci.

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

V měsíci DUBEN jsme hráli o pobyt pro dva!

Každý měsíc hrajeme o pobyt v Tatrách ... tento měsíc šlo o pobyt pro dvě osoby v luxusním hotelu Horizont *** - šťastným výhercem se stala paní Magdaléna S. - gratulujeme! SLEDUJTE nás i vy, protože brzy soutěžíme opět :)

Víc

Newsletter

Zde se můžete zaregistrovat pro náš e-mailový občasník s novinkami z Vysokých Tater:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69
059 12 Švábovce
IČO: 46569782
DIČ: 2023439660
IČ DPH: SK2023439660