TATRY Card - regionálna karta

 

 Čo je to TATRY Card?

Regionální karta TATRY Card je klíčem k Vašim novým zážitkům v Regionu Vysoké Tatry.

Horské pojištění přímo v kartě, výhodné vstupy do aquaparku a SKI & AQUA BUS, který vás dopraví přímo pod lyžařské svahy vám dopřejí pohodlí a zpříjemní váš pobyt. Využijte skvělé nabídky lyžařských škol, které vám poskytnou renomovaných instruktorů pro začátečníky i pokročilé ak tomu i zapůjčení výstroje a servis.

Zabavte se s celou rodinou a vyzkoušejte si Nordic Walking, sněžnice, zábavu na zimním tubing, raftingu či zorbingu, Adventure golf, lezeckou stěnu, squash, bowling a pro nejmenší dětský svět MiniMe. Navštivte galerii nebo muzea se zajímavými expozicemi lyžování, horského nosičství, kinematografie, přírody a historie regionu.

Po lyžování, sáňkování nebo turistice načerpejte energii v moderních wellness centrech a vychutnejte si kulinářské umění v restauracích s místní i mezinárodní kuchyní. Novinkou této zimní sezóny je možnost ekologicky cestovat ve Vysokých Tatrách vlaky ZSSK, kde vám TATRY Card slouží jako jízdenka.

Jak získáte TATRY Card?

Zakupte si svou osobní regionální kartu u svého ubytovatele. Poplatek je 3 € v zařízeních na území Regionu Vysoké Tatry (město Vysoké Tatry, město Poprad a obec Štrba) a 4 € v podhůří. TATRY Card je platná během celého Vašeho pobytu, od příjezdu do hotelu až do dne odjezdu. Maximální platnost 1 vystavené karty je limitována na 4 noci (5 dní). Pokud je Váš pobyt delší než 4 noci, ubytovací zařízení Vám aktivuje na kartu další pobyt.

Pobyty s TATRY Card

Jak čerpat bonusy s TATRY Card?

Nezapomeňte si svou kartu ve Vašem hotelu, mějte ji stále při sobě, prokažte se jí u našich partnerů označených nálepkou "Zde platí TATRY Card". Výše slevy, zvýhodněná cena, benefit nebo služba zdarma je uvedena u popisu každého produktu a je během sezóny fixní, změna cen u jednotlivých poskytovatelů služeb je vyhrazena. Pokud není při konkrétním produktu definováno jinak, platí slevy po celou letní sezóny od 27.11.2015 do 01.05.2016.

Seznam partnerů TATRY Card.

Rezervovat

O nás

Zajišťujeme ubytování ve Vysokých Tatrách už více než 10 let. Jsme team lidí z Vysokých Tater. Nabízíme ubytování v zařízeních, se kterými máme dobré zkušenosti a známe je. Garantujeme Vám rychlou odpověď při rezervaci ubytování.
Šetříme Váš čas.
JSME VÁŠ PARTNER
V TATRÁCH.

 

Aktuality

V měsíci DUBEN jsme hráli o pobyt pro dva!

Každý měsíc hrajeme o pobyt v Tatrách ... tento měsíc šlo o pobyt pro dvě osoby v luxusním hotelu Horizont *** - šťastným výhercem se stala paní Magdaléna S. - gratulujeme! SLEDUJTE nás i vy, protože brzy soutěžíme opět :)

Víc

Newsletter

Zde se můžete zaregistrovat pro náš e-mailový občasník s novinkami z Vysokých Tater:

Kontakt

Vysoké Tatry Travel s.r.o.
Švábovce 69
059 12 Švábovce
IČO: 46569782
DIČ: 2023439660
IČ DPH: SK2023439660